GPU
| Proizvajalec čipov | AMD |
| Ime modela nabora čipov | Radeon RX |
| Številka modela nabora čipov | 9070 XT |
| Dodatne informacije o naboru čipov | Taichi |
| Število jeder | 4096 |
Spomin
| Velikost pomnilnika | 16384 MB |
| Spominska ura | 20 Gbps |
| Vrsta pomnilnika | GDDR6 |
| Širina pomnilnika | 256 bit |
Vmesniki/pristanišča
| Vrsta vodila video kartice | PCI Express |
| Različica vodila video kartice | 5,0 x 16 |
| Vrata HDMI | 1 x HDMI 2.1b |
| DisplayPort | 3 x DisplayPort 2.1a |
Resolucija
| Podpora za več monitorjev (maks.) | da (4) |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 |
Sistemske zahteve
| Sistemske zahteve | 1 x PCI Express 5.0 x16 reža |
Električni
| Napajalni priključek | 1 x 12V-2×6 ali 3 x 8-polni PCIe |
| Poraba energije | 304 W |
| Priporočeno napajanje | 850 W |
Fizično
| Faktor oblike | Grafična kartica |
| V škatli | Navodila za hitro namestitev grafične kartice 1 x 12V-2×6 do 3 x 8-polni PCIe adapter VGA držalo |
| širina | 61 mm (3,05 reža) |
| Globina | 330 mm |
| Višina | 140 mm |
| Teža | 1,554 kg |




