Samsung Galaxy Buds Live. Vrsta izdelka: Slušalke, Način nošenja: V ušesih, Priporočena uporaba: Klici/Glasba. Tehnologija povezovanja: Brezžična, Bluetooth profili: A2DP, AVRCP, HFP. Položaj zvočnika za slušalke: V ušesu, Akustični sistem: Odprt, Gonilna enota: 1,2 cm. Vrsta mikrofona: Boom Vrsta baterije: Vgrajena baterija, Kapaciteta baterije: 60 mAh, Čas neprekinjenega predvajanja zvoka: 6 h
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Akustični sistem | odprt |
| Pogonska enota | 1,2 cm |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Zmogljivost baterije | 60 mAh |
| Čas neprekinjenega predvajanja zvoka | 6 h |
| Dolge podrobnosti | |
| Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| 3,5 mm vrata | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth različica | 5.0 |
| Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Klici/Glasba |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna |
| Operacijski ključ | Več tipka |
| Nadzor | Dotaknite se |
| Mednarodni zaščitni razred (IP koda) | IPX2 |
| Meter pospeška | Da |
| Plug & Play | Da |
| Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Število mikrofonov | 3 |
| Baterija | |
| Na baterije | Da |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Zmogljivost baterije | 60 mAh |
| Čas neprekinjenega predvajanja zvoka | 6 h |
| Čas neprekinjenega predvajanja zvoka (s ohišjem za polnjenje) | 21 h |
| Indikator napolnjenosti baterije | Da |
| Čas polnjenja baterije | 1,5 h |
| Hitro polnjenje | Da |
| Vir polnjenja | USB |
| Brezžično polnjenje | Da |
| Obseg dobave | |
| Zmogljivost ohišja za polnjenje | 472 mAh |
| Vrsta priključka za polnilno ohišje | USB Type-C |
| Priloženi kabli | USB Type-C |
| Slušalke | |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Akustični sistem | odprt |
| Pogonska enota | 1,2 cm |
| Zvočna izolacija | Da |
| Vrsta zmanjševanja hrupa | Aktivno |
| Teža in mere | |
| Širina | 27,3 mm |
| Globina | 16,5 mm |
| Višina | 14,9 mm |
| Teža leve slušalke | 5,6 g |
| Teža desne slušalke | 5,6 g |
| Mere ohišja za polnjenje (ŠxGxV) | 50,2 x 27,8 x 50 mm |
| Teža ohišja za polnjenje | 42,2 g |
| Sistemske zahteve | |
| Podprti mobilni operacijski sistemi | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11,4, iOS 12, iOS 13 td> tr> |

